fbpx
Piwo weselne Kraków

Patrycja i Krzysztof 26.10.2019

Kolejny raz PIWO WESELNE zagościło u moich znajomych – Patrycji i Krzyśka, którzy postanowili się pobrać 26 października 2019r. Miałem to szczęście, że byłem również gościem na tym weselu. . Sam trochę pomagałem przyjaciołom w przygotowaniach do wesela, głównie z oprawą graficzną dodatków i papeterii (zaproszenia, winietki, lista stołów, menu itp.), więc piwo też postanowiliśmy oprawić w sposób indywidualny. Na tą okazję przygotowaliśmy spersonalizowane etykiety z postaciami Młodej Pary. Oto i oni w obietkywie 99foto.pl oraz ich postaci w naszym skromnym wykonaniu.

Wesele było huczne i duże (ponad 250 gości), a zabawa przednia. Pati z Krzyśkiem zdecydowali się serwować piwo drugiego dnia wesela, gdyż wtedy pragnienie weselników było największe. A jakie piwo serwowaliśmy? Przypadający w prawie każdy gust świeży Lager oraz nieco bardziej nachmielone piwo w stylu Polish Ale (piwo górnej fermentacji, więcej goryczki pochodzącej z polskich odmian chmielu). Każdy rodzaj dostał osobną etykietę w spójnym stylu w odmiennej kolorystyce. Oczywiście na etykietach nie zabrakło sprawców całego zamieszania. Sami zobaczcie:

Etykieta znanego i lubianego LAGERA

Coś dla zwolenników bardziej goryczkowych piw – Polish Ale

Na stolikach z alkoholami w Dworku Fantazja w Skomielnej Białej zagościły takie oto butelki. Przygotowaliśmy też karteczki z opisem piw, tak by weselnicy wiedzieli, że mają wybór i mogli zakosztować tego, co bardziej przypada im do gustu. Nie lada satysfakcjonujące było obserwowanie gości częstujących się piwem (którego sam nie omieszkałem wypić). Z opowieści Patrycji wiem, że 120 butelek piwa zniknęło dość szybko. Cieszę się, że goście docenili rzemieślniczy kunszt browaru. Poniżej załączam moją amatorską galerię zdjęć z tych poprawin – zobaczcie jak prezentowało się PIWO WESELNE Patrycji i Krzyśka.